Ілона Мамкова

ЯК КИНУТИ ДІЄТИ І СХУДНІТИ З ЗАДОВОЛЕННЯМ?
ІСТОРІЯ ІЛОНИ МАМКОВОЇ
Із зайвою вагою я боролася декілька років. Після інтенсивних тренувань і дієт вдавалося скинути 10 кг, але вони швидко поверталися.
Я займалася у тренажерних залах, але відсутність результату демотивувала продовжувати.
Я вирішила, що хочу займатися спортом не задля ситуативного схуднення, а щоб почуватися здоровою.

Заповнила заявку на сайті і наступного дня вже була на тренуванні у Іларіона Єнтіна. Після першого ж заняття у мене склалося гарне враження, тому що мені показали, що бути здоровою -просто і для цього не потрібно піднімати штангу.

Після фітнес-тестування тренер розробив індивідуальну програму, яка включала 2-3 тренування в тиждень. Я хотіла поступово і комфортно входити в режим, до мене прислухалися та не наполягали займатися частіше.
Я отримувала стерпне навантаження на різноманітних заняттях і мені було цікаво. Інколи відчувала злість на себе, коли не відразу вдавалося виконати вправу, але завдяки наполегливості, регулярності і підтримці тренера з часом все виходило як слід. Наприклад, маленькою перемогою над собою став баланс-борд.

Зазвичай під час схуднення я притримувалася дієти. Майже нічого не їла і була зациклена на вазі. Цього разу я не обмежувала себе в харчуванні, але вживала їжу, усвідомлюючи, що зможу спалити калорії на тренуванні. Спочатку надсилала фото кожного прийому їжі Іларіону, згодом, коли засвоїла звички, потреба у додатковому контролі зникла.

Мій результат -10 кг.
Я не лише схудла, змінилося самопочуття. Я не відчуваю головний біль, стала емоційно-стійкою і менш критичною до себе. Головне – змінилося відчуття себе.
Я довго боялася прийти на тренування, тому що боялася виглядати безглуздо ненафарбованою та спітнілою.

Зараз я впевнена в собі. Примножую любов та повагу до себе.
Здоровий фітнес не про обмеження і утиски. Страх лише заважає рухатися вперед.
Contact us
+357 95 144 819
Eleftherias 109, Limassol
Made on
Tilda