Павло Костюченко

ЯК ПРИВЕСТИ СЕБЕ У ФОРМУ, ЯКЩО ПРАЦЮЄШ З РАНКУ ДО ВЕЧЕРА? ІСТОРІЯ ПАВЛА КОСТЮЧЕНКА
Моє тіло почали приносити мені дискомфорт, коли зі ростом 168 см вага становила 93 кг.
Переважно, я займаюся роботою та годинами можу знаходитися у сидячому положенні. У вільний час подорожую, але я автотурист, тому це, знову ж таки, поїздки, сидячи за кермом.

Я зрозумів, що втратив форму, коли, долаючи гірський легкий за рівнем складності маршрут, відчув труднощі. Пізніше я побачив пост у Facebook про ефективні тренування, які не займають багато часу і мене це зацікавило. Я прийшов на першу зустріч з Іларіоном Єнтіним.

Ми почали з фітнес-тестування, після чого тренер розробив індивідуальну програму на три місяці. Я кинув собі виклик та дав обіцянку працювати, як би складно не було. Мені було цікаво, як здатне змінитися моє тіло за час програми.
Перші тренування були найважчими. Здавалося, що деякі вправи не під силу, але я був під наглядом тренера, який вірив у мене, підтримував та мотивував. Ми регулярно працювали і разом йшли до результату. Настав час врегулювати харчування. Після консультації Іларіона я переглянув свою продуктову корзину і трене склав для мене новий раціон.

З моєї полиці зникли пластівці, цукор, хліб. Я перестав їсти жирне м’ясо, салати з майонезом, піццу і пити пиво. Почав їсти біле м’ясо, рибу, овочі і відчувати ситість після прийому їжі. Я скидав приблизно по кілограму у тиждень. Покращилося самопочуття, почав вільніше рухатися, носити одяг на розмір менше.

Зараз я важу 77 кг – -16кг за три місяці!
Вправи, які, здавалося б, були не під силу, стали розминкою, я здатен витримувати високоінтенсивні тренування. Відчуття в тілі після них нагадують мені відчуття після походів.
Тепер я зможу ходити в гори вище і далі, а враження будуть приємнішими і яскравішими.
Contact us
+357 95 144 819
Eleftherias 109, Limassol
Made on
Tilda