Наталія Какуріна

ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД 30 КІЛОГРАМІВ ЗАЛИШНОГО І ПОВЕРИТИ, ЩО ЗМІНЮВАТИСЯ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО. ІСТОРІЯ НАТАЛІЇ КАКУРИНОЇ
Після народження дитини моя вага становила 100 кг.
Я почала приводити себе у форму на групових і персональних тренуваннях, але відчувала роздратування, тому що не могла налагодити взаєморозуміння із тренером, не розуміла техніки виконання вправ та не бачила результату.

Після невдалих починань відмовилася від спорту на 4 роки.
На програму до Іларіона прийшла, щоб відновити тренування та зайняти час, який з’явився після дорослішання сина.
На той момент я важила 90 кг і продовжувала набирати вагу, незважаючи на активний спосіб життя.

За рекомендацією Іларіона ми визначили чітку ціль тренувань, щоб мати стимул та розуміти до чого стремимося дійти.
Перші тренування були дуже ощадливими, всього двічі на тиждень, але мені було дуже складно. Нічого не виходило з першого разу, та я не боялася виглядати незграбно чи кумедно, виконувала спробу за спробою.

Тренер слідкував, щоб правильно працювали м’язи, змінював вправи та адаптував їх під мене. Його зацікавленість в моєму результаті і відданість роботі мотивували продовжувати спільно-почату справу. Важливим кроком до цілі схуднення була зміна раціону харчування.
"Ми з чоловіком одружені вже 20 років, але зараз відносини, здається, перейшли на новий рівень. Він підтримує мене, захоплюється і освідчується в коханні"
Я виключила всі продукти харчування із вмістом цукру. Тепер у холодильнику окрема полиця із моїми продуктами: курка, риба, сир і овочі.
Тренер регулярно зважував мене та перевіряв склад тіла. Але результат не був задовільним: вага зменшувалася, але жир залишався.

Іларіон порекомендував здати аналізи. Виявилося, що проблема була у гормонах. Дякуючи уважності і наполегливості тренера я почала працювати із лікарем ендокринологом-дієтологом. Паралельно з програмою схуднення я почала перебудовувати гормональну систему.
Комплексний підхід сприяв тому, що я почала втрачати приблизно по кілограму в тиждень.

Коли я починала, мій розмір був ХХL, коли вперше змінювала спортивну форму, на мене сів М, зараз я ношу S-XS.
Я подобалася собі і з вагою 96 кг, вважала себе красивою, але точно не була здоровою.
Зараз я важу 63 кг. У мене з’явилася свобода, енергія, впевненість у собі. Більше не хочеться лежати на дивані, є бажання навчатися новому.
На відпочинку з друзями чи сім'єю віддаю перевагу довготривалим прогулянкам пішки.

Пройшла курси фотографа, займаюся англійською, бігаю зранку.
Було складно досягти результату, але коли долаєш труднощі збільшується віра у себе і з’являються сили працювати та ставати краще. Потрібно хоча б спробувати.
Contact us
+357 95 144 819
Eleftherias 109, Limassol
Made on
Tilda