Адрій Титар

ЯК СХУДНІТИ, ЯКЩО ПРАЦЮЄШ В IT І ВИХОВУЄШ ТРОЇХ ДІТЕЙ? ІСТОРІЯ АНДРІЯ ТИТАРЯ
Я спробував різні види фізичної активності: йога, фітнес, бойові мистецтва. Освоював вейк-борд і зломав руку. Протягом реабілітаційного періоду, виконував вправи комплекс вправ зі своєю вагою. Я зацікавився цим напрямком і почав більш глибинно його вивчати: читав спеціалізовану літературу, слідкував за лідерами думок у цій ніші і дійшов висновку, що мені потрібен професійний тренер, який допоможе підвищити рівень фізичної культури.

З цим запитом я прийшов до Іларіона Єнтіна. На першій зустрічі ми провели фітнес тестування, проаналізували результати і визначили ціль – схуднення. Тренер склав індивідуальну програму тренувань та харчування.
На заняттях я більше дізнався про своє тіло та його можливості. Іларіон пояснював фізику вправ та слідкував за технікою виконання, давав навантаження, яке було оптимальним для мого організму.

Поступово рівень складності тренувань зростав і 3 тижні регулярних тренувань спровокували відразу від фізичного навантаження. Іларіон погодився з моїм рішенням взяти перерву. Після відновлення я повернувся до тренувань і з новими силами продовжив займатися та закінчив трьохмісячну програму.
Тренер підтримував на заняттях і надсилав мотиваційні повідомлення між тренуваннями. Я відчував командний дух, ми разом рухалися до результату.
«Моя продуктивність та впевненість у собі підвищилися. Я почав проводити більше часу зі своїми дітьми».
Протягом цього часу я повністю змінив свій графік. Почав інакше відноситися до харчування: виключив солодощі, смажене і шкідливі продукти. Їм варене м’ясо, салати, овочі, фрукти. Тримаю вагу у нормі та можу її контролювати.
Регулярно займаюся в групових класах.

Розумію як працює моє тіло та пропрацьовую різні групи м’язів.
Завдяки тренуванням я став більш продуктивним та дисциплінованим. Знаходжу рішенням для задач та виконую робочі завдання під час робочого дня. Вдома займаюся собою і сім’єю.
Я став більш енергійним та активним. Коли я граю з дітьми, я менше втомлююся.

Вони ростуть, вага збільшується, а підіймати мені їх легше, тому що я став сильнішим.
Крім зайвої ваги, я позбавився відчуття постійного невдоволення собою. Тепер я впевнений в собі і насолоджуюсь яскравим життям.
Тренування, здорова їжа, підтримка тренера – інструменти, з якими я досягнув результату.
Contact us
+357 95 144 819
Eleftherias 109, Limassol
Made on
Tilda